Oferty pracy Gryfino

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Kierownik Marketu Budowlanego PSB Mrówka

Link do tej oferty pracy:

2013-10-07

Data dodania

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Pracodawca

GRYFINO

Miejsce pracy

Infopraca

Oferta pochodzi z serwisu

Aplikuj

Opis stanowiska

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB.

Sklep PSB Mrówka, jako inwestycja firmy ELGRYF Sp. z o.o. powstaje w Gryfinie. W związku z prowadzonymi już pracami inwestycyjnymi i przygotowawczymi do otwarcia sklepu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Sklepu

Kierownik będzi odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie placówką, organizację pracy personelu, zamówienia, tworzenie i realizowanie polityki marketingowej, realizowanie celów sprzedażowych, gospodarkę magazynową, administrację.

Wymagamy

• Doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową, w realizacji procedur związanych z zarządzaniem, zamówieniami, obiegiem dokumentów, analizowaniem wyników finansowych, sprzedażą
  • Umiejętność obsługi komputera i nowoczesnych technik biurowych